Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, nie pokazuj tego więcej
Zaloguj się
A  A+ A+
wysoki kontrast: A A A A

Informacja dotycząca przyznanych nauczycielom nagród Prezydenta Miasta Koszalina z okazji Dnia Edukacji Narodowej


Na podstawie Zarządzenia Nr 823/2553/18 Prezydenta Miasta Koszalina z dnia 3 października 2018 roku w sprawie powołania Komisji Nagród ds. przyznania nauczycielom nagród Prezydenta Miasta Koszalina z okazji Dnia Edukacji Narodowej, została powołana Komisja Nagród, w skład której zostali desygnowani pracownicy Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Koszalinie, przedstawiciel Rady Miejskiej w Koszalinie oraz przedstawiciele związków zawodowych. 
 
Posiedzenie Komisji Nagród ds. przyznania nauczycielom nagród Prezydenta Miasta Koszalina z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się 4 października 2018 roku w Wydziale Edukacji Urzędu Miejskiego w Koszalinie.
 
Rozpatrzono 99 wniosków, które wpłynęły do Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Koszalinie.
 
Komisja Nagród pozytywnie zaopiniowała 58 wniosków o przyznanie nauczycielom ww. nagród w kwocie 2.800,00 zł. brutto niżej wymienionym osobom:

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa placówki

 
 
  1.  

Monika Edyta Spałka

Przedszkole nr 3

 
  1.  

Elżbieta Kendych

Przedszkole nr 7

 
  1.  

Justyna Majewska

Przedszkole nr 8

 
  1.  

Anna Talewska

Przedszkole nr 9

 
  1.  

Bożena Wera

Przedszkole nr 10

 
  1.  

Beata Violetta Malec

Przedszkole nr 11

 
  1.  

Krystyna Jeż

Przedszkole nr 13

 
  1.  

Joanna Agnieszka Winiarska

Przedszkole nr 14

 
  1.  

Aneta Zarychta

Przedszkole nr 19

 
  1.  

Aleksandra Domżał

Przedszkole nr 22

 
  1.  

Joanna Kłosińska

Przedszkole nr 34

 
  1.  

Marzena Antczak

Przedszkole nr 35

 
  1.  

Beata Gołębiowska

Przedszkole Integracyjne

 
  1.  

Elżbieta Trempała

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1

 
  1.  

Adriana Maria Wiatrowicz

Szkoła Podstawowa nr 3

 
  1.  

Elżbieta Zwolińska

Szkoła Podstawowa nr 4

 
  1.  

Alina Grażyna Sieniawska

Szkoła Podstawowa nr 5

 
  1.  

Irena Lubera

Szkoła Podstawowa nr 6

 
  1.  

Marta Tomaszewska

Szkoła Podstawowa nr 7

 
  1.  

Iwona Maciejewska

Szkoła Podstawowa nr 7

 
  1.  

Maria Kamińska

Szkoła Podstawowa nr 9

 
  1.  

Katarzyna Matusz

Szkoła Podstawowa nr 10

 
  1.  

Anna Wilmańska

Szkoła Podstawowa nr 13

 
  1.  

Dorota Thiel

Szkoła Podstawowa nr 17

 
  1.  

Katarzyna Jacewicz

Szkoła Podstawowa nr 18

 
  1.  

Danuta Ewa Lech

Szkoła Podstawowa nr 18

 
  1.  

Edyta Szaraniec

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr  21

 
  1.  

Wioletta Alicka

Szkoła Podstawowa nr 23

 
  1.  

Agnieszka Chodalska

Szkoła Podstawowa nr 23

 
  1.  

Wanda Romejko-Lotfi

Zespół Szkół nr 1

 
  1.  

Marek Cieśliński

Zespół Szkół nr 2

 
  1.  

Emilia Michalska

Zespół Szkół nr 7

 
  1.  

Paweł Pietkiewicz

Zespół Szkół nr 9

 
  1.  

Agnieszka Maria Satro

Zespół Szkół nr 10

 
  1.  

Marta Merchel

Zespół Szkół nr 12

 
  1.  

Krystyna Krystek-Mania

Zespół Szkół nr 12

 
  1.  

Iwona Tworek

I Liceum Ogólnokształcące

 
  1.  

Tomasz Stępniak

I Liceum Ogólnokształcące

 
  1.  

Marta Dembińska

I Liceum Ogólnokształcące

 
  1.  

Jolanta Butrynowska

II Liceum Ogólnokształcące

 
  1.  

Tamara Gutta-Aleksandrowicz

II Liceum Ogólnokształcące

 
  1.  

Anetta Żebrowska

VI Liceum Ogólnokształcące

 
  1.  

Jolanta Stankowska

VI Liceum Ogólnokształcące

 
  1.  

Monika Makowska

Centrum Kształcenia Ustawicznego

 
  1.  

Elwira Jaremko

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

 
  1.  

Agnieszka Joanna Puława

Miejska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

 
  1.  

Nikolet Zissopoulou-Sobczak

Pałac Młodzieży

 
  1.  

Iwona Bednarczyk-Chrzanowska*

Przedszkole nr 3

 
  1.  

Bożena Czujko*

Przedszkole nr 13

 
  1.  

Agnieszka Wójciak*

Przedszkole nr 19

 
  1.  

Dorota Jędrak*

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1

 
  1.  

Danuta Mieszczak*

Szkoła Podstawowa nr 4

 
  1.  

Danuta Stroińska*

Szkoła Podstawowa nr 17

 
  1.  

Przemysław Jaśkiewicz*

Szkoła Podstawowa nr 23

 
  1.  

Szymon Konefał*

Zespół Szkół nr 1

 
  1.  

Bożena Sobkowiak*

Zespół Szkół nr 2

 
  1.  

Rafał Janus*

I Liceum Ogólnokształcące

 
  1.  

Iwona Potomska*

Pałac Młodzieży

 
*dyrektor szkoły, placówki oświatowej

  

Wręczenie nagród nastąpiło 12 października 2018 roku w sali nr 300 Urzędu Miejskiego w Koszalinie przy ul. Rynek Staromiejski 6-7.