Przejdź do treści

Koszalin

Ranking 2019
06.12.2019

Ranking 2019

Miesięcznik „Perspektywy” ogłosił wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych. Zostały one opublikowane na portalu edukacyjnym www.perspektywy.pl

JEDYNE TAKIE PRZEDSZKOLE W KOSZALINIE!!!
05.12.2019

JEDYNE TAKIE PRZEDSZKOLE W KOSZALINIE!!!

Podczas V Ogólnopolskiej Konferencji Freblowskiej, która odbyła się 5 października w Lublinie, Przedszkole nr 9 im. Bursztynek odebrało certyfikat „ FREBLOWSKIE PRZEDSZKOLE”. Na tegorocznej konferencji certyfikat „Freblowskiego Przedszkola” odebrało 14 placówek z całej Polski, co tylko podwyższa rangę całego wydarzenia. W województwie zachodniopomorskim wyróżnionych certyfikatem zostały dwa przedszkola – jedno w Szczecinie i drugie nasze w Koszalinie.

box1.png

box2.png

box3.png


Koszalin Najlepszym Beneficjentem RPO WZ

W dniu 18 października w Filharmonii Szczecińskiej ogłoszone zostały wyniki konkursu „Zachodniopomorskie Magnolie EFS”, w którym Koszalin otrzymał nagrodę „Najlepszy Beneficjent RPO WZ”.

Była to już piąta edycja prestiżowego konkursu organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie, który w naszym województwie odpowiada za wdrażanie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego w części finansowanej z Europejskiego Funduszu Społecznego. Inicjatywa ta ma na celu uhonorowanie dotychczasowych wysiłków podmiotów, instytucji i osób zaangażowanych w realizację w województwie zachodniopomorskim projektów współfinansowanych ze środków EFS.

back to top