Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, nie pokazuj tego więcej
Zaloguj się
A  A+ A+
wysoki kontrast: A A A A

Komunikat w sprawie rekrutacji uzupełniającej do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miasto Koszalin na rok szkolny 2017/2018


Informujemy, że rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miasto Koszalin będzie ona prowadzona w dniach od 1 do 9 czerwca 2017 roku.

 

Rekrutacja uzupełniająca będzie obejmowała miejsca dla dzieci trzyletnich, czteroletnich, pięcioletnich i sześcioletnich.
 

Aby wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej należy w okresie od 1 do 9 czerwca ponownie zalogować się do systemu elektronicznej rekrutacji dostępnego pod adresem www.nabory.eduportal.koszalin.pl. Do tego czasu możliwość logowania jest zablokowana.
 

Rodzice kandydatów, którzy w pierwszym etapie rekrutacji nie zostali zakwalifikowani do przedszkola, logują się do systemu przy użyciu dotychczasowego loginu (pesel dziecka) i hasła. W przypadku zapomnienia hasła, należy zmienić hasło przy użyciu opcji „Nie pamiętam hasła” lub zgłosić się do przedszkola pierwszego wyboru z pierwszej rekrutacji i poprosić o zmianę hasła.
 

Rodzice, którzy w rekrutacji uzupełniającej po raz pierwszy będą składać podanie o przyjęcie dziecka do przedszkola, w okresie od 1 do 9 czerwca zakładają nowe konto przy użyciu przycisku „Zgłoś kandydaturę”.
 

Po zalogowaniu / założeniu konta należy wypełnić elektroniczny wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola, następnie wydrukować podanie i dostarczyć do przedszkola wskazanego na pierwszym miejscu preferowanych przedszkoli. Termin składania podań mija 9 czerwca 2017 roku o godz. 15:00.
 

Przypominamy, że w rekrutacji uzupełniającej istnieje możliwość ubiegania się o przyjęcie dziecka do nieograniczonej liczby przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miasto Koszalin, które oferują miejsca dla określonej grupy wiekowej. We wniosku należy uszeregować przedszkola od najbardziej do najmniej preferowanych. Lista ta będzie decydowała o kolejności, w jakiej dziecko będzie kwalifikowane do wybranych przedszkoli.
 

W przypadku wątpliwości dot. rekrutacji uzupełniającej prosimy o kontakt z przedszkolem, do którego kierowany będzie wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola.
 

W chwili uruchomienia rekrutacji uzupełniającej, zostanie ogłoszony wykaz dostępnych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych.

 

Kliknij, aby pobrać komunikat w pliku PDF...